با ما باشید

عضویت در خبرنامه

ctrl+z

کمپین Ctrl + Z با تکیه بر مفهوم جبران شکل گرفته و جنبه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی و مسئولیت‌هایی که به همراه دارد را به نمایش می‌گذارد. این کمپین فضایی ایجاد می‌کند تا کاربران شبکه‌های اجتماعی دور هم جمع شوند و از اتفاقاتی بگویند که دوست داشتند جبرانش کنند. اگر زندگی دکمه جبران داشت، چه اتفاقی را به عقب بازمی‌گرداندید؟

شبکه های اجتماعی

به دوستان خود معرفی کنیدخدمات بیمه دی

بیمه عمر و سرمایه گذاری

پوشش اصلی خطر فوت وحمایت خانواده بیمه‌گر پس از این اتفاق،حمایت بیمه‌گر در صورت وقوع خطرات تحت پوشش بیمه، تامین سرمایه و اندوخته‌ای مطمئن برای دوران بازنشستگی و یا برای رفع نیازهای احتمالی در آینده از اصلی‌ترین خدماتی است که در این بیمه ارائه می‌شود

بیمه سلامت

این پوشش بیمه‌ای جهت جبران هزینه‌های درمان مازاد بر تعرفه‌های بیمه خدمات درمانی، تامین اجتماعی و ...است و نگرانی بیمه‌شدگان را از پرداخت هزینه‌های هنگفت درمان برطرف می‌کند.

بیمه مسئولیت

تمام افراد جامعه اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در قبال زیان و صدماتی که به دیگران وارد می‌کنند، مسئول هستند و نسبت به جبران آن باید اقدام کنند.

بیمه آتش سوزی

خطرات تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی شامل حوادث طبیعی و غیرطبیعی مثل صاعقه، زلزله، سیل، زلزله، طوفان و تگرگ و ...است.

بیمه مهندسی

در این نوع بیمه، سرمایه پروژه‌های متعلق به کارفرمایان، پیمانکاران و .. و تجهیزات و ماشین‌آلات موردنیازشان پوشش داده می‌شود. همچنین خسارت‌های مادی و جانی ناشی از مسئولیت افراد اجرایی پروژه در قبال اشخاص ثالث جبران می‌شود.

بیمه خودرو

این بیمه شامل دو بخش است: بیمه بدنه و بیمه ثالث. امکان پرداخت خسارت‌های ناشی از تصادفات و اتفاقاتی مثل دزدی از اتومبیل شما و همچنین خسارت‌هایی که بر اثر بلایای طبیعی و غیرطبیعی مثل زلزله،آتش‌سوزی و ... به اتومبیل وارد می‌شود

بیمه حمل و نقل

این بیمه شامل چهار دسته اصلی است. بیمه‌نامه پول با موضوع فقدان وجوه نقد یا اسناد مالی قابل‌تبدیل به پول، که بر اثر برخی حوادث مثل آتش‌سوزی، ساعقه و ... به وجود می‌آید.

بیمه مسافرتی

این بیمه‌نامه هزینه‌های پزشکی و غیرپزشکی برای اتباع خارجی که به صورت قانونی وارد ایران می‌شوند را به مدت 92 روز متوالی تقبل می‌کند.

بازگشت

با شما برای جبران

بیمه دی

بیمه دی به عنوان یک پشتیبان مستحکم با ارائه خدمات نوین بیمه‌ای، همراه شما می‌ماند. تنوع خدمات بیمه دی باعث آرامش خیال حادثه‌دیدگان می‌شود و راه جبران را برای آنها باز می‌گذارد.

آرامش پس از جبران

بایستیم و بسازیم و بمانیم

حادثه خبر نمی‌کند اما داشتن یک حامی قدرتمند همیشه راهی است برای بازگشتی موفق از هر آنچه تصور می‌کنیم پایان رویاهاست. جبران در کمین حادثه است و کمک می‌کند تا مطمئن‌تر از قبل و استوار دوباره بیاستیم و بسازیم و بمانیم.

جبران در کمین حادثه

قلب حادثه

وقتی در قلب حادثه گرفتار می‌شویم و دست به گریبان با تبعات ناخوشایند آن، درست همین‌جاست که حاصل یک عمر تلاش‌مان را بر باد رفته می‌بینیم و هر آنچه یک روز با دقت و ظرافت تمام برای رشد و شکوفایی‌اش کوشش کرده بودیم جلوی چشمان‌مان از دست می‌رود. دیواری فرو می‌ریزد و دل‌های زیادی هم همراه با آن. اما بازی تمام نشده. آغاز داستان همین‌جاست. شروعی دوباره از قلب حادثه.